Dotychczasowe metody

Pracujesz z pacjentami mającymi codzienne trudności z połykaniem swoich leków?
Jesteś  lekarzem rodzinnym lub innej specjalności, pielęgniarką, pracownikiem opieki, logopedą lub farmaceutą?
 
Jeśli tak, zapewne w swojej praktyce spotykasz wielu pacjentów, którzy mają problemy z połykaniem. Do tej pory w takiej sytuacji powszechną praktyką było rozkruszanie tabletek lub otwieranie kapsułek. Wiesz, że nie wszystkie tabletki mogą być rozkruszane, a kapsułki otwierane. Badania dowodzą, że rozkruszanie tabletek i przyjmowanie zawartości otwartej kapsułki może wiązać się z ryzykiem wystąpienia poważnych działań niepożądanych leku lub zmianą siły jego działania.
 
Pacjenci chcący ułatwić sobie połknięcie leku czasem mieszają je ze środkami spożywczymi takimi jak jak jogurt, musy owocowe lub soki. Przyjmowanie trudnych do połknięcia leków z produktami spożywczymi może również prowadzić do poważnych konsekwencji. Żywność może wchodzić w różnorakie interakcje z przyjmowanymi lekami, wpływając na siłę i szybkość ich działania lub modyfikując ich działanie w inny, czasem trudny do przewidzenia sposób.
 
Wyrób medyczny Gloup został opracowany w celu stworzenia nowego złotego standardu przyjmowania leków przez pacjentów, którzy popijając je wodą nie są w stanie ich połknąć lub mają z tym trudności. Nie poznano jakichkolwiek interakcji pomiędzy przyjmowanymi lekami i żelem Gloup, dzięki czemu stosowanie go w tym celu jest bezpieczne.
 
Na podstawie powyższych danych możemy stwierdzić, że przyjmowanie leków z żelem Gloup jest równie bezpieczne jak przyjmowanie ich z wodą. Jest to jedyny produkt na rynku, który może zapewnić Ci takie bezpieczeństwo.
Dotychczasowe metody