Jednoduché řešení, pokud máte problémy s polykáním léků.

Polykání léků může být celkem náročným procesem. Minimálně tři z deseti lidí čelí tomuto problému. Netýká se to však pouze dětí a starších občanů. Problematika příjmu léků (MIP) je obecným termínem týkajících se obtíží s polykáním. Ovlivňuje všechny věkové skupiny, jak muže tak i ženy. Je téměř pravidlem, že tato problematika souvisí se samotnou nemocí. Například nachlazení nebo bolesti v ústní dutině mohou nepříznivě ovlivnit polykání.
 
V mnoha případech jsou obtíže s příjmem léků důsledkem samotných přípravků. Tablety a kapsle mají často drsný povrch, špatnou chuť a mohou být velké. To může být pro mnohé problém, zvláště pokud musí být léky podávány pravidelně nebo pokud je nutno užívat několik léků ve stejnou dobu. Převalování léků v ústech způsobuje nepříjemnou pachuť. To je důvod, proč ne každý může jednoduše spolknout své léky s pomocí sklenice vody.
 
Vzhledem k těmto potížím s přijímáním léků lidé často své léky nakonec neužívají. Případně otevřou kapsle nebo rozdrtí tablety. Obvykle ani neinformují svého lékaře nebo lékárníka. Toto jednání není ve většině případů vůbec rozumné a někdy může být i docela nebezpečné. Někteří si občas pokusí zpříjemnit proces polykání s použitím jogurtu nebo podobných potravin. Užívání léků v kombinaci s potravinami jako je jogurt může vážně změnit účinek samotných léků.
 
Gloup je prvním produktem, který opravdu pomáhá pacientům s MIP, všem bez rozdílu věku od dvou let a pro všechny typy léků, které je třeba spolknout. Velice praktické řešení. Jak je jednoduché tak i účinné.
Produkt Gloup® je patentovaný univerzální gel, který usnadňuje spolknutí pevných léků. Gel není lékem sám o sobě, ale je velmi účinný v kombinaci s lékem, který právě užíváte!